Turizm Alanında
Buradasınız: Anasayfa / Kullanım Alanları
Turizm Alanında
Turizm Alanında

Türkiye’nin Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı, turistlerden, ulaşıma, tesis çalışanlarından yolcuların sağlık durumuna kadar uzanan geniş bir yelpazede alınması gereken bir dizi tedbirleri içermekte. Zorunlu olmamakla birlikte Turizm firmalarının bu sertifikasyona ulaşmasına yetkilendirilmiş akreditasyon kuruluşları sağlayacak. Aynı bizim gibi. Nanoksia olarak bizler de siz Turizm Çalışanlarına ulaşmak ve yaşadığınız/yaşattığınız alanların virüslere, bakterilere, mantarlara karşı korumak için dünya çapında saygınlık kazanmış yetkili akreditasyon şirketleri tarafından olumlandık ve raporlandırıldık.

Nanoksia, yapısında hiçbir kimyasal barındırmayan, toksit oluşturmayan Biyosidal Dezenfektandır.

Sağlık Bakanlığı onaylı Tip2 ve Tip4 belgelerine sahiptir.

Ne oda içlerinde, ne eşyalar üzerinde, ne de yiyeceklerde koku bırakmaz. Aksine, uygulandığı ortamdaki kötü kokuları yok eder.

Müşterilerinizin rahatı için seçtiğiniz yatakların dezenfeksiyonunda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu sayede yatak altlarına, içlerine yerleşmiş virüslere, bakterilere, bakteriyofajlara, küf ve mantar çeşitlerine karşı esaslı bir mücadele sergilersiniz.

Leke bırakmaz. Odalarda, lavabolarda, peçetelerden, havlulardan tutun da nevresimlere, yastık kılıflarına kadar her türlü alanda kullanabilirsiniz. Kullanıldığı alanda kullanım sonrası işlem gerektirmez. / imaj

Bitkisel sentezle elde edilmiş en iyi stabil üründür. Virüs hücresinden daha küçük çap’a sahip nanogümüşler çok hızlı hareket eder ve hedef organizmayı parçalar veya etki ederek gücünü azaltır.

Kullanım dozu azdır (nemlendirmek yeterli olacaktır) ve uygulandığı alanda, farklı çözücülerle yıkanmaz silinmez ise çok uzun süre kalır. Raf ömrü 2 yıl, laboratuvar şartlarında uygulama alanında etkin kalabilme süresi 6 aydır.

Türkiye’nin tek Vegan ruhsatlı dezenfektanıdır. %100 Bitkisel.

Corona Virüse karşı etkinliği belgelenmiş tek bitkisel dezenfektandır.

Çocuk eğlence veya dinlenme alanlarının dezenfeksiyonunda, havlularında, bornozlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. SLS, Parapen, Alkol, Hidrojen Peroksit, Amonyak, Klor, BPA, Sülfat, Nitrat ve Slikon gibi irritan maddeler içermez.

 

İnnokim dezenfektan ve temizlik alanında, çevreye ve insana saygılı, etkili çözümleri sizlerle buluşturmaya devam edecek.

Kullanıma hazır tabakların, kaşıkların, çatalların ve bıçakların üzerine direk uygulama yapabilir, dezenfekte edebilirsiniz. Mutfakta kullanılan tüm teçhizat Nanoksia ile dezenfekte edilebilir.

Alternatif olarak gösterilen ‘Gümüş İyonlu’ dezenfektanlardan değildir. Çünkü gümüş yapısı İyonize değildir. Nano gümüşe sahiptir. İyonize gümüşler bir atomu eksildiğinden, etkenliği azalmış ve stabilizasyonu olmayan, bir süre sonra diğer elementlerle birleşerek Gümüş Nitrat gibi zararlı bileşiklere dönüşen toksit dezenfektanlardır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın