Evcil Hayvanlar Ve Nanoksia
Buradasınız: Anasayfa / Kullanım Alanları
Evcil Hayvanlar ve Nanoksia
Evcil Hayvanlar ve Nanoksia

Küçük dostlarımızın da zararlılardan korunması Nanoksia için bir hedef.

Zararlı mikroorganizmalar tıpkı insanlarda olduğu gibi hayvanlarda da farklı hastalıklara sebep olmakta. Patileri ve tüylerinde biriken, yuvalarında ve yaşam alanlarındaki zararlılarla mücadelede Nanoksia etkili bir çözümdür. Kimyasal içermediği ve hayvanlarda zararlı etkisi olmadığı için güvenle kullanacağınız bir dezenfektandır. Kokusuz yapısı, kalıcı etkisi ile onlara zarar vermeden ve rahatsız etmeden Nanoksia ile koruyabilirsiniz.

Hayvanlarda erken ölümlerin tedbirsizlikten olduğu, çoğu ölümlerin gereksiz olduğu bilim adamlarımız tarafından sık sık tekrar edilmekte.

İnnokim'in önerdiği yeni nesil dezenfektan Nanoksia, güçlü etkisi, antiviral, anti bakteriyel, antifungal yapısı sayesinde, içeriğindeki gümüş iyonlarıyla evcil hayvanlarımızdaki bir çok virüs, bakteri ve mantarla sağlıklı bir şekilde mücadele eder ve onların küçük dostlarımıza zarar vermesini engeller.

Nanoksia açık yaraların tedavisi için de çok yararlıdır.

Ürünümüzün etken maddesi; insan vücudundaki keratinosit ve fibroblast hücrelerine zarar vermediği gibi yara iyileşmesini, bu hücrelerin çoğalmasını uyararak arttırdığı, hatta yanık tedavilerinde gümüş etken maddelerin verimliliği ECHA ve WHO Dünya Sağlık Örgütünün yaptığı yayınlarda bulunmaktadır.
Nanoksia’nın doğal içeriği ve gümüş etkisi sayesinde doku bütünlüğünün bozulduğu enfektif veya non-enfektif tüm doku hasarlarında da kullanılabildiği yine WHO Dünya Sağlık Örgütünün yayınları arasında yer almaktadır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın