Ev, Okul Ve İşyerlerinde Hava Kalitesi
Buradasınız: Anasayfa / Kullanım Alanları
Ev, Okul ve İşyerlerinde Hava Kalitesi
Ev, Okul ve İşyerlerinde Hava Kalitesi

Hava Kalitesi Nedir?

Son günlerde ulusal basında yayınlanan haberler hepimizin dikkatini çekiyor: Salgın kapalı mekanlarda daha hızlı yayılıyor.

Uzmanlar bunun en önemli sebebinin hava kalitesinin yeterli olmaması olduğunu söylüyor.

Hava kalitesini en basit şekilde şöyle açıklayabiliriz: Bir kapalı alandan alınan, belirli bir miktardaki hava içerisindeki zararlı mikroorganizmaların (virüs, bakteri, mantar ve sporlar) az veya çok olmasını anlatan bir ifadedir.

Yaşadığımız zorlu günlerin sebebi olan korona dahil birçok hastalık da havadan bulaşabiliyor.

Toplu taşım araçlarında, okullarda, banka ve diğer işletmelerde havadan bulaşmayı azaltmak için klima ve iklimlerdirme sistemleri çalıştırılmıyor.

İnnokim, kendimizin, sevdiklerimizin, öğrencilerimizin, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın daha sağlıklı ortamlarda, güven içerisinde bulunması için Nano Gümüş teknolojisi ile üretilen Nanoksia'yı sizlerle buluşturuyor.

Havada Asılı Kalabilen Nano Gümüş Parçacıklara sahip Tek Dezenfektan

İnnokim'in sizlerle buluşturduğu Nanoksia, içerisindeki etken madde olan gümüş'ün nano seviyede (8-20 mikron) bulunması sayesinde, partiküller havada asılı kalır va havadaki virüs, bakteri, mantar ve sporları yok eder. Kullanıldığı alanlarda kovid virüsü dahil, grip ve benzeri hastalıkların yaşamasına izin vermez. Aynı zamanda %70 oranında havadan bulaşan ve yiyecek ve içeceklerde küflenme gibi sorunlara sebep olan spor ve mantarları da yok eder.

Nanoksia'yı klimalarda nasıl kullanacağız?

Hazır formda olduğu için nanoksia dezenfektanın hem yüzeylerde hem de klima sistemlerinde kullanılması çok kolaydır. Profesyonel destek gerektirmez.

Klima kapağını açıp, klima filtresine ve klima iç yüzeylerine nemlendirecek kadar, sipreyleme veya kuru hava sistemleriyle uygulama yapmanız yeterlidir. Nano Gümüş partikülleri uygulandığı alanda kalacağından hem klimaların ortama üflediği havayı sürekli temiz tutar, partikülleri bulunan ortama eşit bir şekilde yayar, hem de klima içerisinde biriken virüs ve bakterileri yok eder.

Durulama ve silme gerektirmez.

Kullanıldığı klimalarda oksitlenme ve plastik aksamlarda aşınmaya, ağarmaya sebep olmaz. (Sertifikalarımız bölümünde AMS Sertifikasyonumuz incelenebilir.)

 

Prof. Dr. Dilek Demirezen Yılmaz başkanlığındaki Erciyes Üniversitesi bilim insanlarının Nano Teknolojik çalışmalar sonunda geliştirdiği Nano Gümüş etkenli Nanoksia ile hava kalitenizi sağlıklı bir seviyeye getirerek, bulaşıcı tüm hastalıklara karşı kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Şimdi normal hayatımıza dönmek, sevdiklerimizle birlikte sağlıklı ve güvenli ortamlarda biraraya gelebilmemiz için etkili ve güçlü bir koruyucumuz var: NANOKSIA…

Sertifikasyon ve Belgelerimiz:

 

Nanoksia'ya şimdi ulaşmak için sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Ürünleri İncele

WhatsApptan sipariş ver: 0535 018 30 30

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın