Korona İle Etkin Mücadele
Buradasınız: Anasayfa / Kullanım Alanları
Korona ile Etkin Mücadele
Korona ile Etkin Mücadele

Korona tüm dünyayı hem sağlık, hem ekonomik hem de toplumsal doku olarak kökten sarsmış bir hastalık. Bu hastalıkla mücadelede tüm dünya kendi bilgisini bir araya getirerek çeşitli tedbirler ortaya koymaktadır.

Nanoksia Türk Bilim insanlarının Covid-19 ile mücadelesinde ortaya koyduğu bir dezenfektandır. Dünyanın en saygın laboratuarı NutriScience de Nanoksia'nın Covid-19a sebep olan virüs üzerinde %100 öldürücü etkiye sahip olduğunu ölçmüştür. Nanoksia, farklı ortam ve şartlardaki tüm testlerden başarıyla geçmiş, etkili, hızlı ve kalıcı gücüyle Korona ile mücadelede en önemli yardımcılarımızdan olmuştur.

Nanoksia, virüs, bakteri ve mantarları yok ederken içerisinde hiç bir kimyasal barındırmaz, %100 bitkisel bir dezenfektandır. Etken maddesi Nano Gümüş tür. Nano boyuttaki gümüş parçacıkları patolojik mikroorganizmaları etkin bir şekilde yok eder, kullanıldığı alanda yeniden üremelerini engeller.

KOKUSUZDUR.

CİLDİ TAHRİŞ ETMEZ

GÖZLERDE YANMA YAPMAZ.

Ülkemizin NanoGümüş etkili, %100 Bitkisel, Vegan ruhsatlı tek BİYOSİDAL DEZENFEKTANIDIR.

İnnokim dezenfektan ve temizlik alanında, çevreye ve insana saygılı, etkili çözümleri sizlerle buluşturmaya devam edecek.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın