Toplu Yaşam Alanlarında
Buradasınız: Anasayfa / Kullanım Alanları
Toplu Yaşam Alanlarında
Toplu Yaşam Alanlarında

AVMler, yiyecek içecek hizmet sektörü, retaurant ve cafeler, sinama, tiyatro, spor salonları, ibadethaneler, müzeler, plazalar...

Toplumun yoğun olarak yaşadığı bu alanlarla ilgili tedbirler kurumların en fazla hassasiyet gösterdiği tedbirler arasında.

Yoğunluğu sürekli değişen bu alanlarda, patolojik mikroorganizma yükü de sürekli artmakta, virüs, bakteri ve mantarlar bizim ve sevdiklerimizin sağlığını tehdit etmekte.

Maalesef alınan tedbirlerin çoğu kimyasal içerikli dezenfeksiyonlarla yapıldığından anlık etki gösterse de uzun süreli ve yeterli güvenli ortamı sağlayamamakta.

Yapılan ölçümler göstermiştir ki (Sertifikasyon bölümünden E.Ü. ve NutriScience raporları) Nanoksia kullanılan toplu yaşam alanlarında zararlı mikroorganizmalar hedeflenen yük miktarının çok altında kalmakta ve bu oran uzun süreli aynı şekilde devam etmektedir.

Üstelik hayatı kesintiye uğratmadan, profesyonel bir destek almadan bu alanları rahatlıkla kendiniz Nanoksia ile dezenfekte edebilirsiniz.

Kokusuz, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan, hızlı ve uzun süreli koruma gücüyle Nanoksia toplu yaşam alanlarında güvenli, huzurlu ve sağlıklı ortamlar oluşturmaya devam ediyor.

 

Nanoksia Hangi Mekanlarda Etkilidir?

Yiyecek içecek Hizmet Sektöründe dezenfeksiyon. Restauranlar, Kahvehaneler, Cafeler, Lokantalar.  

Eğlence merkezleri

Hamam, Sauna, SPA, Güzellik salonu, Kuaför ve  Cilt bakım merkezleri

Sinema ve Tiyatro gibi Sahne Gösteri Merkezleri

Spor Salonları, Fitness Alanları ve Yoga Merkezleri

İbadethaneler, Müzeler ve Sergi Salonları

Plaza, Ofis, İş Merkezi, Mağaza, Apartıman ve Market gibi toplu alışverişlerin, hizmetlerin üretildiği mekanlar

Banka, Callcenter, Sigorta, Gazetecilik, Valilik, Kaymakamlık, TV, Radyo, Belediye gibi hizmet içerikli merkezler

Havaalanı, İstasyon, Gar ve Liman binası gibi büyük alanların hem yüzeysel hem de havalandırma sistemi ile ortam havasını temizler, zararlı mikroorganizmaları yok eder. 

 

İnnokim dezenfektan ve temizlik alanında, çevreye ve insana saygılı, etkili çözümleri sizlerle buluşturmaya devam edecek.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın